Новини / Фінанси     06 лютого 2019 12:36

Укрлендфармінг домовився про реструктуризацію 4,4 млрд грн перед Ощадбанком

Група компаній “Укрлендфармінг” із підконтрольним їй агрохолдингом “Авангард” підписала угоду про реструктуризацію своїх зобов’язань перед державним “Ощадбанком” на суму 4,4 млрд грн.

Процес переговорів тривав більше року і був реалізований із використанням  Закону України про фінансову реструктуризацію. Так, згідно Закону для проведення огляду фінансово-господарської діяльності, стану заставного майна та майнового поручителя, прогнозу основних операційних та фінансових показників був залучений авторитетний незалежний експерт – міжнародна аудиторська компанія Ernst&Young. Угода про реструктуризацію була підписана 04 лютого 2019 року.

ЧитайтеФермерам на замітку: 2019-го в Україні пройде понад 100 агроярмарків

Власник групи компаній “Укрлендфармінг” Олег Бахматюк радо привітав таке рішення головного державного банку країни та відзначив, що подібні домовленості дають позитивний сигнал міжнародним інвесторам. 

“Досягнення домовленостей із державним “Общадбанком” – це позитивна подія і для “Укрлендфармінг” і “Авангарду”, так і країни в цілому. Щоб розвиватися далі нам необхідно отримати часовий проміжок для погашення старих кредитів. Рішення “Ощадбанку” – це підтримка реального сектору економіки, адже зараз в нашій компанії працює 30 тисяч співробітників, ми платимо мільярди гривень податків і виробляємо біля 1% ВВП України. Ми вдячні команді банку за  професійну роботу. Досягнення домовленостей про реструктуризацію такого великого холдингу як “Укрлендфармінг” із державним найбільшим банком – це також сигнал для міжнародних інвесторів. Сигнал, що стало можливо вести в Україні бізнес, навіть зважаючи на макроекономічні показники в економіці і політичну ситуацію, яка склалась після 2014 року”, – прокоментував домовленість Олег Бахматюк.

Раніше в Укрлендфармінг розсекретив боротьбу з деградацією земель.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також