Лідером за отриманими сумами грантів і площами закладених садів і плантацій в Україні є Закарпатська область, на другому місці – Київська, третє ділять Львівська та Дніпропетровська області, розповіла Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, передає EastFruit.
Так, серед усіх грантів, отриманих сьогодні, найбільше мають попит ті, що беруть господарства на вирощування лохини та яблук.
Водночас найбільша площа, запроєктована коштом державної грантової програми в категоріях сад, ягідник і теплиця, засаджується фундуком і волоським горіхом – близько 790 га. На другому місці яблуневі сади – 650 га, трійку замикають лохина і чорниця – 513 га.
Нині гранти від держави вже отримали 162 господарства загальною площею 2365 га під садами і ягідниками та 51 га – під теплицями. З них повністю профінансовано 144 і 18 перебувають у процесі отримання грошей.
Нагадаємо, малим підприємствам Вінницької, Одеської та Чернігівської областей пропонують грантову підтримку, зазначено у повідомленні Мінреінтеграції.
Держава та приватний бізнес третій рік поспіль розвивають освітньо-грантову програму TalentA. Мінагрополітики та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголосили про співпрацю над відновленням та зміцненням жіночого фермерства в умовах війни.
ГС “Бізнес Мережа Сільських Жінок” пропонує стати учасницями унікальної програми, спрямованої на підтримку підприємництва сільських жінок.
Держава та приватний бізнес третій рік поспіль розвивають освітньо-грантову програму TalentA. Мінагрополітики та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголосили про співпрацю над відновленням та зміцненням жіночого фермерства в умовах війни. Ініціатива впроваджується в рамках освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA, яка ініційована та фінансується Corteva і підтримується Міністерством третій рік поспіль.
Анна Лиса
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!