Новини / Тваринництво     19 січня 2022 09:45

Українським птахівникам повністю зняли обмеження на експорт продукції до ЄС

Продукція птахівництва складає вагому частку українських товарів, які експортуються до ЄС

З 17 січня Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України у повному обсязі. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що обмеження діяли з грудня 2020 року у зв’язку з виявленням на території України випадків високопатогенного грипу птиці. Обмеження стосувалися карантинних зон, в яких були виявлені випадки хвороби.

«Продукція птахівництва складає вагому частку українських товарів, які експортуються до ЄС. Тому зняття обмежень Європейським Союзом має дуже важливе значення для наших експортерів. Прийняте рішення дозволяє відновити експорт продукції птахівництва з усієї території країни», — заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

У пресслужбі повідомляють, що впродовж останніх років система державного контролю за грипом птиці в Україні неодноразово оцінювалась інспекторами компетентних органів країн торгових партнерів, зокрема ЄС, США, Японії, Канади, Китаю. За результатами оцінювань запроваджена в Україні система державного контролю за грипом птиці визнавалась ефективною.

Раніше Landlord повідомляв, що птахівникам немає сенсу переходити на альтернативні джерела енергії. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!