Новини    14 березня 2019 16:33

Українських фермерів запрошують до Шанхая

Агровиробники мають можливість з  5 по 10 листопада взяти участь у головній державній події Китаю - Другій виставці імпортних товарів і послуг – China International Import Expo. Україна представить на виставці національний стенд в павільйоні АПК площею 500 кв. м.

До участі в події запрошують Мінагрополітики і Торгово-промислова палата України. China International Import Expo є міжнародною платформою з презентації світового потенціалу, товарів та послуг країн світу для ринку Китаю.

«Цей захід позиціонується як головна державна подія Китаю, на якій уряди провінцій та бізнес країни обирають партнера, вирішуються питання сертифікації та доступу на ринок», – сказано в повідомленні Мінагрополітики України.

Читайте: Китай відкрив українським фермерам ринок для експорту черешні

В організації виставки задіяні Міністерство комерції КНР, уряди провінцій, міністерства і відомства, дипломатичні місії КНР за кордоном, профільні асоціації. Захід відбудеться за підтримки СОТ та Організації промислового розвитку при ООН.

Ділові заходи для учасників виставки передбачають індивідуальні цільові зустрічі з потенційними китайськими партнерами, проведення українсько-китайського бізнес форуму, а також презентація постійно діючої платформи для українських товарів у Шанхаї.

Мінагрополітики звертає увагу українських агровиробників на нові можливості щодо переговорів та експорту.

Куди звертатися: З організаційних питань щодо участі в заході та його формату звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).

Україна не вперше братиме участь в China International Import Expo. У 2018 році свою продукцію на виставці представили близько 90 українських підприємств. У цілому ж свою продукцію представляли понад 1,5 тисяч компаній із 112 країн світу, досягли домовленостей щодо експорту майже на майже 13 млрд. доларів. Головною експозицією виставки минулого року став павільйон «Агро та продукти харчування».

Як раніше повідомляв Landlord, Китай зацікавлений у нарощуванні постачання з України органічної продукції.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...