Новини / Трейдинг     13 березня 2019 09:20

Китай зацікавлений у нарощувані постачань з України органічної продукції

За 2018 рік товарообіг між Китаєм та Україною у сфері АПК зріс на 16%. І сьогодні китайські партнери висловлюють особливий інтерес до української органіки та продукції з доданою вартістю. Про це йшлося на семінарі, присвяченому особливостям входження на китайський органічний ринок.

Про це повідомляє Мінагрополітики.

Радник із торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Дзинь під час семінару «Сертифікація за органічними стандартами Китаю. Особливості входження на китайський органічний ринок» заявив, що Китай зацікавлений у нарощувані постачань з України «саме органічної продукції та продукції з доданою вартістю».

ЧитайтеСША і Китай тримають світ у напрузі. Economist назвав головні ризики для світової економіки

Вивчення вимог китайського законодавства у сфері органічного виробництва дозволить відкрити для українських аграріїв нові торговельні перспективи.

Україна має всі можливості наростити поставки органічної продукції до Китаю і завоювати китайський ринок – наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Як повідомляв Landlord, в українських фермерів з’явилася можливість суттєво наростити поставки сої до Китаю. Це пов’язано, насамперед, зі збільшенням споживання цієї культури.

Читайте також