Новини / Садівництво     22 лютого 2019 16:49

Китай відкрив українським фермерам ринок для експорту черешні

Китайська місія в Україні забезпечила українським фермерам ринок збуту для черешні. Заплановано, що вже цього року вітчизняні фрукти потраплять на ринок Піднебесної.

Про це заявив Володимир Лапа, очільник Держпродспоживслужби, повідомляє УНН.

За його словами, торік діяльність китайської місії принесла суттєві результати. Серед масштабних досягнень – домовленість щодо експорту української черешні.

ЧитайтеУ китайських теплицях для винограду і черешні збирають 2300 кг з 10 соток ФОТО

Також вітчизняні фермери отримали можливість реалізовувати пшеницю у В’єтнамі та яблука в Єгипті й Індії. Раніше українські яблука обкладалися митом, що значно здорожчувало їхню вартість. У той час, як цитрусові завозилися до України без мита. Та цього року ситуація збалансується.

Напередодні українські поставники домовилися з партнерами з ОАЕ про експорт вітчизняних яблук, черешень та лохини. За попередніми прогнозами, вже 2019-го до Арабських Еміратів поїде 4 тис. тонн яблук. А за умови налагодження авіадоставки суттєво можуть зрости й продажі вітчизняної малини.

Як раніше повідомляв Landlord, таджицькі фермери планують імпортувати з України саджанці горіхів, лохини та яблунь. Наразі місцеві садівники зацікавилися низькорослими сортами зелених яблук. Зокрема, «Голден Делішез», «Гренні Сміт» та «Фуджі».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також