Новини    14 травня 2023 19:44

Український бренд натуральних солодощів підкорює простори Варшави

Бренд запрошує на частування усіх, хто полюбляє натуральні солодощі

У Варшаві (Польща) відкрився перший фірмовий магазин натуральних українських солодощів Bob Snail, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Тож запрошуємо всіх, хто любить натуральні закуски або хоче спробувати щось цікаве. Від фруктових рулетів до шоколадних цукерок та смузі – тут ви знайдете найбільший асортимент ласощів!”, – мовиться у повідомленні.

Солодощі цієї торгової марки й раніше були на полицях польських магазинів: Biedronka, Auchan, Lidl, Żabka, Carrefure, Rossman. Але фірмового маркету Bob Snail у Польщі ще не було.

Нагадаємо, українські виробники морозива у січні 2023 року експортували 355,6 т продукції, що на 25,22% більше, ніж у січні 2022 року, повідомляє пресслужба Асоціації виробників молока.

Український виробник морозива та заморожених напівфабрикатів “Три Ведмеді” отримав беззаставний кредит в 210 млн грн від “Райффайзен Банку” під страхове покриття Експортно-кредитного агентства (ЕКА) на здійснення експорту до Польщі.

Раніше стало відомо, що у Вінниці  продовжують розвивати кондитерську майстерність та розширювати асортимент. Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ “Солодка мрія”, віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — “Ескімо”, “Брауні”, шоколадне та лимонне.

Через повномасштабну війну державна регіональна політика потребує повного переосмислення. Нова типологія територій, новий підхід до податкового регулювання та стратегій громад, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

Руйнування ланцюжків реалізації молока-сировини, а також готової продукції, цілих молочнотоварних ферм та молокопереробних заводів спричинило падіння закупівельних цін на молоко відразу на 4,6 євро/100 кг.

Організатори грантового конкурсу для громад “Сади Перемоги” спільно з Благодійним фондом “МХП-Громаді” обрали переможців, які отримають фінансування для реалізації ідей із підтримки локальної продовольчої безпеки чи розвитку сільського господарства.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...