Новини    12 травня 2023 17:18

Український виробник морозива здійснив першу експортну експансію до Польщі

У компанії планують поступово розширювати ринки збуту на інші країни Європи

Український виробник морозива та заморожених напівфабрикатів “Три Ведмеді” отримав беззаставний кредит в 210 млн грн від “Райффайзен Банку” під страхове покриття Експортно-кредитного агентства (ЕКА) на здійснення експорту до Польщі, передає “Економічна правда”.

Так, загальна сума прокредитованого зовнішньоекономічного договору – 600 мільйонів гривень. Страхова відповідальність державного Експортно-кредитного агентства (ЕКА) перед “Райффайзен Банком” – 178,5 млн гривень.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Ми раді вітати Райффайзен Банк серед банків, які підтримують український товарний експорт під час війни. Ця угода поки що є найбільшою у поточному році, а її виконання може принести країні 600 млн грн експортної виручки, а отже – відповідний притік валюти та податкових надходжень до державного бюджету, – заявив в.о. голови правління ЕКА Руслан Гашев.

За словами голови правління банку Олександра Писарука, від початку повномасштабного вторгнення “Райффайзен Банк” самостійно прокредитував українських експортерів на 8,5 млрд грн. Загалом із лютого 2022 року він видав українським підприємствам кредитів на 27 млрд грн.

Ми вдячні банку за багаторічну співпрацю, за підтримку протягом 2022 року та за те, що ця співпраця триває. Зараз ми реалізуємо стратегію експортної експансії. Нашим цільовим ринком є Польща, де ми присутні з липня 2022 року. Поступово ми будемо розширювати наші ринки збуту на інші країни Європи, – розповів засновник і президент ТОВ “Три Ведмеді” Дмитро Ушмаєв.

Нагадаємо, українські виробники морозива у січні 2023 року експортували 355,6 т продукції, що на 25,22% більше, ніж у січні 2022 року, повідомляє пресслужба Асоціації виробників молока.

Раніше стало відомо, що у Вінниці  продовжують розвивати кондитерську майстерність та розширювати асортимент. Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ “Солодка мрія”, віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — “Ескімо”, “Брауні”, шоколадне та лимонне.

Через повномасштабну війну державна регіональна політика потребує повного переосмислення. Нова типологія територій, новий підхід до податкового регулювання та стратегій громад, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

Руйнування ланцюжків реалізації молока-сировини, а також готової продукції, цілих молочнотоварних ферм та молокопереробних заводів спричинило падіння закупівельних цін на молоко відразу на 4,6 євро/100 кг.

Організатори грантового конкурсу для громад “Сади Перемоги” спільно з Благодійним фондом “МХП-Громаді” обрали переможців, які отримають фінансування для реалізації ідей із підтримки локальної продовольчої безпеки чи розвитку сільського господарства.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...