Новини / Аналітика     14 лютого 2023 19:09

За місяць Україна експортувала морозива на $1,3 млн

Основним напрямком експорту залишаються країни-члени ЄС

Українські виробники морозива у січні 2023 року експортували 355,6 т продукції, що на 25,22% більше, ніж у січні 2022 року, повідомляє пресслужба Асоціації виробників молока.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У грошовому еквіваленті експорт морозива склав $1,3 млн (+46,7%).

Головним напрямком експорту залишаються країни-члени ЄС, куди було відвантажено 75% українського морозива в грошовому еквіваленті, — зазначили в асоціації.

Раніше стало відомо, що у Вінниці  продовжують розвивати кондитерську майстерність та розширювати асортимент. Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ “Солодка мрія”, віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — “Ескімо”, “Брауні”, шоколадне та лимонне.

Через повномасштабну війну державна регіональна політика потребує повного переосмислення. Нова типологія територій, новий підхід до податкового регулювання та стратегій громад, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

Руйнування ланцюжків реалізації молока-сировини, а також готової продукції, цілих молочнотоварних ферм та молокопереробних заводів спричинило падіння закупівельних цін на молоко відразу на 4,6 євро/100 кг.

Організатори грантового конкурсу для громад “Сади Перемоги” спільно з Благодійним фондом “МХП-Громаді” обрали переможців, які отримають фінансування для реалізації ідей із підтримки локальної продовольчої безпеки чи розвитку сільського господарства.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також