Новини    26 січня 2023 15:21

Українські фермери отримають другу партію сівалок і тракторів від мільярдера Говарда Баффета


У межах ініціативи “Жнива перемоги” українські аграрії отримають чергову партію сільгосптехніки від американського мецената, а саме — сівалки та трактори.

Про це розповів народний депутат України Дмитро Соломчук, повідомляє сайт Верховної Ради.

Проєкт фінансується фундацією Говарда Баффета.

“Навесні вирушимо до Херсонської області — сіяти, допомагати фермерам, техніка яких була знищена чи викрадена. Сівалки та трактори вже на кораблі, вирушили до України! Жнива Перемоги! Велика подяка Говарду Баффету за турботу та підтримку українців, які цілодобово працюють в українському селі”, — зазначив нардеп.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, торік у рамках проєкту “Жнива Перемоги” українські фермери отримали як благодійну допомогу 50 комбайнів, 49 тракторів та різноманітне с/г приладдя.

2 січня 2023 року ДП “Адміністрація морських портів України” отримало перші 12 генераторів великої потужності, які є донорською допомогою від Фонда Говарда Дж. Баффета (HGBF) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) українським портовикам.

GRECO group поставили 10 теплогенераторів для українського агрохолдингу TESSLAGROUP. Окрім цього, нещодавно компанія реструктурувала та збільшила потужності підприємства, а це означає, що тепер клієнти GRECO group отримуватимуть обладнання через 14 днів після підписання контракту.

Україна отримала найбільший в світі сільськогосподарський агродрон. Він має змінний функціональний корпус, завдяки чому адаптуватися до певної технологічної операції можна одразу в полі.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...