Новини    02 січня 2023 20:01

АМПУ отримала першу партію генераторів зі США для забезпечення портів

В умовах військової агресії з боку росії, АМПУ веде активну взаємодію з проектом USAID "Економічна підтримка України" (USAID ERA) та іншими організаціями, в частині пошуку донорів для отримання матеріально-технічної допомоги

ДП “Адміністрація морських портів України” отримало перші 12 генераторів великої потужності, які є донорською допомогою від Фонда Говарда Дж. Баффета (HGBF) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) українським портовикам. Про це повідомила пресслужба АМПУ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Найближчим часом очікується отримання наступних партій генераторів, які дозволять забезпечити роботу підприємства.

Енергетична незалежність — теж форма незалежності, яка зараз важлива. Країна-агресор своїми терористичними атаками нищить цивільну інфраструктуру, зокрема і енергетичну.

Відсутність енергопостачання для портів означає практично повну зупинку усіх виробничих процесів. А це значить — уповільнення темпів перевалки вантажів, зокрема і гуманітарних, з продовольством для найбідніших країн. Генератори потрібні нам як стратегічний резерв, який забезпечить безперебійну роботу усіх філій ДП АМПУ та підприємств морської галузі, — зазначив в.о. голови АМПУ Олексій Востріков.

В умовах військової агресії з боку росії, АМПУ веде активну взаємодію з проектом USAID “Економічна підтримка України” (USAID ERA) та іншими організаціями, в частині пошуку донорів для отримання матеріально-технічної допомоги.

Нагадаємо, німецький залізничний перевізник Deutsche Bahn відправив АТ “Укрзалізниці” генератори для налагодження роботи в умовах дефіциту електроенергії, спричиненого обстрілами рф енергетичної інфраструктури.

Кабмін своїм рішенням звільнив від оподаткування паливні генератори, пристрої для приготування їжі та іншу техніку, яка необхідна у випадку тривалих відключень електроенергії.

GRECO group поставили 10 теплогенераторів для українського агрохолдингу TESSLAGROUP. Окрім цього, нещодавно компанія реструктурувала та збільшила потужності підприємства, а це означає, що тепер клієнти GRECO group отримуватимуть обладнання через 14 днів після підписання контракту.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...