Новини / Техніка     11 жовтня 2022 10:18

Україна отримала найбільший в світі сільськогосподарський агродрон


Пристрій має великі розміри та надзвичайну потужність.

Провідний виробник агродронів XAG презентує новинку – агродрон P100. Він має змінний функціональний корпус, завдяки чому адаптуватися до певної технологічної операції можна одразу в полі.

Про це повідомляє пресслужба DroneUA на своїй сторінці у Facebook.

Найбільший в світі агродрон привезли до України

Фото: DroneUA у facebook

Новинка від виробника агродронів №1 у світі, XAG, має змінний функціональний корпус, завдяки якому адаптуватися під вид технологічної операції можна одразу ж на полі. Бак для рідин, об’ємом 40 літрів та контейнер для добрив і насіння, місткістю 60 л, дозволяють агродрону працювати з високою інтенсивністю та обробляти до 25 га/год, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі також зазначили, що дрон уже везуть на поля, щоб протестувати його на практиці та переконатися в його продуктивності.

Найбільший в світі агродрон привезли до України

Фото: DroneUA у facebook

Нагадаємо, Україна є лідером у Європі за швидкістю впровадження дронів, адже безпілотники здатні ефективно конкурувати з наземною технікою і коштують вдесятеро менше.

Використання комерційних дронів дозволить садоводам збирати на 10-20% фруктів більше і вирішить питання дефіциту людських ресурсів у галузі.

Також  безпілотники можна розглядати лише як допоміжний інструмент для удобрення та застосування засобів захисту рослин.

Між тим, в ОАЕ запущені в повітря безпілотники випускають лазерні промені у хмари, заряджаючи їх електричним зарядом. Заряд стимулює краплі води збиратися докупи та падати на землю у вигляді опадів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також