Новини / Інвестиції     31 березня 2023 11:17

Українські фермерки можуть отримати гранти на розвиток бізнесу


Щоб забезпечити зміцнення та розвиток жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023. Сукупний грантовий фонд програми для розвитку жіночого фермерства та зміцнення сільських громад під час війни складає понад 1 млн грн.

Про це повідомив ініціатор та координатор програми TalentA — Corteva Agriscience.

TalentA є міжнародною освітньо-грантовою програмою, яку Corteva Agriscience в Україні реалізує вже вчетверте, сприяючи покращенню продовольчої безпеки суспільства через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві. В умовах повномасштабної війни програма є одним із соціальних проєктів, що реалізуються компанією задля підтримки України та наближення Перемоги.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Відзначається, що програма покликана допомогти учасницям отримати доступ до інформації, яка забезпечить життєздатність їхнього бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку, а також надасть можливість виграти гранти на загальну суму понад 1 млн грн для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Кошти будуть розподілені між переможницями за рішенням членів експертної ради. Оголошення переможниць відбудеться в жовтні з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок.

Реєстрація для участі в програмі триває до 30 травня 2023 року.

Взяти участь у ній можуть жінки, які відповідають встановленим критеріям відбору: вік від 18 років; проживання в населеному пункті з населенням до 10 тис. осіб або робота на сільськогосподарському підприємстві, яке зареєстроване в такому населеному пункті та працює не менше ніж рік.

Програма передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів. Своїм досвідом з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, а також фахівці Corteva Agriscience, які володіють передовими знаннями, накопиченими лідером сільського господарства за довгу історію роботи в понад 140 країнах світу.

Ознайомитися з перебігом програми TalentA-2023 можна за посиланням.

Що відомо про програми Corteva Agriscience

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, яка спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України третій рік поспіль розвивають освітньо-грантову програму “TalentA” на підтримку жіночого фермерства, визначила переможниць та вручила грошові сертифікати на розвиток бізнесу.

“TalentA-2022. Антикрихкість” є продовженням програми, яку Corteva реалізувала в Україні в 2020 та 2021 роках. Вона має на меті допомогти жінкам, які задіяні в сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України: відновити та забезпечити життєздатність бізнесу, адаптуватись до нових реалій, управляти кризою і таким чином знизити ризики для продовольчої безпеки в громадах.

Нагадаємо, Мінагрополітики та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Торік програма TalentA-2022 визначила переможниць серед жінок-фермерів та вручила грошові сертифікати на майже 2,8 млн грн.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також