Новини    05 квітня 2023 17:09

Українські броварі спільно з британськими варитимуть крафтове пиво до Євробачення 

У 2023 році конкурс "Євробачення-2023" зголосилась прийняти Велика Британія, після того, як Україна перемогла на конкурсі 2022 року з піснею Stefania гурту Kalush Orchestra

Beermaster Brewery має намір зварити Ukrainian Golden Ale спільно з британською пивоварнею Neptun. Це пиво пивовари присвятять Євробаченню, розповів шеф-бровар крафтової пивоварні Beermaster Brewery Віктор ВАЩУК журналу “Напої. Технології та Інновації”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Найближчим часом наша броварня має намір зварити Ukrainian Golden Ale спільно з британською пивоварнею Neptun. Це пиво присвячене цьогорічному Євробаченню, яке пройде у Великій Британії, проте в українському стилі. Тож у межах колаборації планується варка, а згодом у Великій Британії пиво “під Євробачення” варитимуть саме за таким рецептом, – розповів Ващук.

Окрім цього, ще кілька цікавих колаборацій з іноземними пивоварами також є в найближчих планах Beermaster Brewery. Адже навіть зараз споживачі дуже цінують різноманітність та оригінальність і чекають на новинки, зауважив Ващук.

Beermaster Brewery презентувала персиковий Milkshake – одну з цікавих редакцій пива ІРА. На вигляд пиво Bomb Tsupik нагадує молочний коктейль, а смакує як вершково-фруктове пюре. Оскільки рецептура напою передбачає додавання персикового пюре, його варять невеликими партіями, лише тоді, коли дозріває духмяний одеський персик.

Нині очікується ще один Milkshake – Crazy Orange, з додаванням пюре апельсина. Серію Milkshake у броварні планують розширити у період сезону свіжих фруктів – тоді її прихильники можуть очікувати на оригінальні новинки.

У 2023 році конкурс “Євробачення-2023” зголосилась прийняти Велика Британія, після того, як Україна перемогла на конкурсі 2022 року з піснею Stefania гурту Kalush Orchestra. Країна не змогла задовольнити вимоги відносно проведення пісенного конкурсу через безпекові побоювання, спричинені повномасштабним російським вторгненням в Україну. Велика Британія прийматиме конкурс удев’яте.

Нагадаємо, Білл Гейтс придбав 3,8% акцій однієї з найбільших пивоварних компаній світу — нідерландської Heineken Holding.

У селі Гораївка на Хмельниччині (Бакота), у садибі “Дім мандрівника”, зварили перше крафтове пиво “Бакітський гарбузовий ель”.

Компанія Carrefour Polska оголосила, що випустила асортимент овочевого пива, який, за її словами, є першим у своєму роді в країні.

Пивоварня Hot House Brewing at Barone Gardens першою в Нью-Йорку розпочала вирощувати хміль у власній теплиці, з потенціалом 3-4 врожаї на рік. Завдяки комбінації тепличного та придбаного на ринку хмелю, тут виготовлятимуть оригінальні сорти пива.

Виноробна компанія “Шато Чизай” започатковує виробництво ігристих вин методом Шарма-Мартінотті на власних потужностях, а також запускає завод із виробництва виноградних спиртів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...