Новини / Рослинництво     07 квітня 2019 10:34

Унікальний досвід: нью-йоркська пивоварня цілорічно вирощуватиме хміль у власній теплиці

Пивоварня Hot House Brewing at Barone Gardens першою в Нью-Йорку розпочала вирощувати хміль у власній теплиці, з потенціалом 3-4 врожаї на рік. Завдяки комбінації тепличного та придбаного на ринку хмелю, тут виготовлятимуть оригінальні сорти пива.

Про це повідомляє HortiDaily.

Підприємці, які організовують справу, визнають, що це свого роду експеримент, адже у світі не так багато пивоварень, які працюють із хмелем, вирощеним у теплиці.

Читайте: Німецьким виноробам бракує пляшок через рекордний урожай

Хміль із теплиці – не просто рекламний хід Hot House Brewing. Нова технологія дасть можливість пивоварні досягти різноманітності стилів пива: виготовляти оригінальні сорти, використовуючи для цього «мокрий» хміль, а також комбінацію тепличного і придбаного на ринку хмелю.

У перспективі компанія розраховує, що 90% сировини для пивоваріння, на якій вона працюватиме, становитиме хміль із власної теплиці.

Landlord раніше повідомляв про те, що вчені дослідили правду старої приказки «Пиво перед вином, і ви будете почуватися добре» й дійшли висновку, що це міф. В експерименті взяли участь 90 добровольців, розділених на три групи, в яких визначали інтенсивність похмілля залежно від поєднання та порядку споживання пива і вина.

Фото: Hot House Brewing at Barone Gardens 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також