Новини / Логістика     16 лютого 2022 18:14

Україна та Малайзія мають значний потенціал та можливості для збільшення обсягів торгівлі

Окрему увагу було приділено логістичним питанням, зокрема поставок української продукції до Малайзії

Україна та Малайзія мають значний потенціал та можливості для збільшення обсягів торгівлі. Про це повідомляє пресслужба Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

“Виступаючи на відкритті заходу, генеральний директор Директорату економічної дипломатії Юлія Ні відзначила значний потенціал розвитку як двосторонньої торгівельної співпраці між Україною та Малайзією, так і перспективність виходу українських експортерів на ринки країн-членів Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН)”, — йдеться в повідомленні.

Крім того, було наголошено на готовності МЗС України надавати необхідне сприяння вітчизняним виробникам, використовуючи механізми Ради експортерів та інвесторів, задля популяризації українського бренду за кордоном.

“Під час брифінгу посол України Олександр Нечитайло ознайомив представників українського бізнесу з актуальною економічною ситуацією в Малайзії, окреслив перспективи експорту української продукції, надав змістовні рекомендації щодо можливостей виходу на ринок цієї країни”, — додали у відомстві.

Зазначається, що окрему увагу було приділено логістичним питанням, зокрема транспортним коридорам та маршрутам поставок української продукції до Малайзії, а також сертифікації товарів.

Раніше Landlord повідомляв, що МЗС закликає данський бізнес нарощувати інвестиції в економіку України.

Читайте також