Новини / Інвестиції     29 січня 2022 09:45

МЗС закликає данський бізнес нарощувати інвестиції в економіку України

У міністерстві презентували великі інвестиційні можливості України, зокрема у сферах інфраструктури, суднобудування, харчової промисловості, сільського господарства

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевнив данський бізнес, що сьогодні немає приводів для скорочення або згортання інвестиційних проєктів в Україні, оскільки безпекова ситуація залишається контрольованою. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Дмитро Кулеба детально поінформував данський бізнес про втілення в Україні низки важливих реформ та позитивну динаміку економічних показників. Він запевнив, що на сьогодні немає приводів для скорочення або згортання інвестиційних проєктів в нашій державі, оскільки безпекова ситуація залишається контрольованою», – йдеться у повідомленні.

Міністр провів зустріч з членами Конфедерації данської промисловості. У ній взяли участь керівники таких міжнародних данських компаній як A.P. Moller Maersk (контейнерні перевезення), Vestas (виробництво вітрових турбін), Novo-Nordisk (фармацевтика).

Також Кулеба відзначив істотне зростання двостороннього товарообігу України та Данії протягом попередніх років попри негативні наслідки пандемії та привітав наміри данських інвесторів нарощувати інвестиції в економіку України, що сприятиме зміцненню економічної та фінансової стабільності в нашій державі. У цьому контексті він навів приклад рішення данського виробника дизайнерських меблів Hjort Knudsen побудувати поблизу Рівного сучасне підприємство з виробництва дизайнерських меблів загальною вартістю у понад 12 млн євро. Цей проєкт дозволить створити близько 1000 нових робочих місць.

У міністерстві презентували великі інвестиційні можливості України, зокрема у сферах інфраструктури, суднобудування, харчової промисловості, сільського господарства, ІТ-послуг, відновлюваної енергетики, енергоефективності та аерокосмічної промисловості.

Міністр запросив данські ІТ-компанії взяти участь в Diia Summit 8 лютого в Києві для ознайомлення із можливостями нових електронних послуг і спеціального правового режиму для ІТ-індустрії, які створює «Дія.City».

Раніше Landlord повідомляв, що Канада та Україна планують розширити Угоду про вільну торгівлю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також