Новини    07 грудня 2022 17:39

Україна спільно з Молдовою зведуть автомобільний міст через Дністер

Сторони узгодили будівництво автомобільного мосту через Дністер на спільному кордоні до середини 2023 року

Будівництво автомобільного мосту через Дністер узгодили до середини 2023 року. У Києві 6 грудня пройшла зустріч прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з прем’єр-міністеркою Республіки Молдова Наталією Гавріліце. Сторони узгодили будівництво автомобільного мосту через Дністер на спільному кордоні до середини 2023 року, повідомляється на Урядовому порталі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Окрім цього, сторони обговорили спільні кроки в напрямку євроінтеграції, протидію російській агресії та інформаційній пропаганді, співпрацю в галузі енергетики, логістики та у сфері торгово-економічного партнерства.

Україна та Молдова продовжуватимуть знімати адміністративні та процедурні бар’єри для вільнішого руху людей і товарів між країнами.

Нагадаємо, Кабінет міністрів збільшив гуманітарну допомогу Ефіопії та Сомалі. З державного бюджету додатково виділяється 124 млн гривень на зерно для голодуючих країн Африки.

Від початку повномасштабної війни на Prozorro.Продажі успішно завершено 1 037 земельних аукціонів, від яких до бюджету надійшло понад 409 млн грн.

Група компаній Risoil ухвалила рішення відновити фінальні роботи з реалізації інвестиційного проєкту в порту Чорноморськ по будівництву двостороннього пірса. В компанії відзначили, що роботи були вимушено призупинені 24 лютого на етапі монтажу технологічного устаткування. Зараз готовність усього комплексу складає понад 80%.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...