Новини    26 грудня 2022 15:33

Україна спільно з Китаєм мають намір розширити український аграрний експорт

В умовах війни Україна повністю забезпечує внутрішню продовольчу безпеку та має потенціал до збільшення експорту

Україна спільно з Китаєм обговорили поглиблення торгово-економічних відносин в аграрній сфері та можливості розширення номенклатури українського експорту. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів робочу зустріч із Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Сольський акцентував на продуктивності багаторічної співпраці між країнами та висловив занепокоєння щодо затримок оформлення дозвільних документів на експорт кукурудзи та сої до Китаю на наступний рік.

Глава відомства також запевнив, що в умовах війни Україна повністю забезпечує внутрішню продовольчу безпеку та має потенціал до збільшення експорту, зокрема й до Китаю.

Нагадаємо, Китай може почати імпортувати кукурудзу з Бразилії вже в грудні, що є частиною прагнення найбільшого світового покупця зменшити залежність від США та замінити поставки з України, перервані через російське вторгнення. Про це пише Bloomberg.

15 червня до порту Баку прибув перший контейнерний поїзд, відправлений з китайського міста Ченду по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту в Європу.

Трейдери SPIKE BROKERS розповіли, що відбувається з цінами на пшеницю та кукурудзу цього тижня.

Раніше Landllord повідомляв, що Україна має запасів зерна на два роки.

Китай відмовляється визнавати страхові документи на судна з росії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...