Новини    17 липня 2022 16:48

Україна має збільшувати видобуток власного газу, аби повністю забезпечити внутрішнє споживання – Шмигаль

Україна має потенціал для забезпечення себе власними енергоресурсами, і уряд має активізувати рух до енергетичної незалежності.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україна має збільшувати видобуток власного газу. Про це повідомляє агентство Інтерфакс.

“Провели нараду щодо стану справ у нафтогазовому комплексі. Зокрема обговорили питання видобування та закачування природного газу й підготовки до осінньо-зимового періоду. Наголосив, що Україна має збільшувати видобуток власного газу. Заходи, необхідні для цього, обговорили на нараді з урядовцями, парламентарями й представниками газовидобувних компаній”, – зазначив Шмигаль.

Зазначається, що за підсумками зустрічі прем’єр дав завдання Міністерству енергетики та НАК “Нафтогаз України” спільно з представниками ринку напрацювати підхід, який дозволить державі викуповувати необхідні обсяги палива на внутрішньому ринку, а компаніям наростити видобуток.

Він резюмував, що Україна має потенціал для забезпечення себе власними енергоресурсами, і уряд має активізувати рух до енергетичної незалежності.

Нагадаємо, усього через три місяці після отримання енергетичного безвізу почався довгоочікуваний експорт української електроенергії в Європу. Потенціал експорту української електроенергії в Європу складає до 2,5 ГВт. За таким сценарієм держава зможе отримувати більш як 70 млрд грн на рік, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Landlord раніше повідомляв, Нафтогаз планує створити державну мережу АЗС.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...