Новини / Політика     30 жовтня 2021 11:31

Україна і Туреччина хочуть укласти угоду про ЗВТ в лютому 2022 року

Після набуття чинності ця угода значно зміцнить торговельні зв'язки

Україна і Туреччина розглядають засідання Стратегічної ради між Україною і Туреччиною під співголовуванням обох президентів у лютому 2022 року як можливість укласти угоду про вільну торгівлю.

“Наступного року Україна і Туреччина святкуватимуть 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. З цієї нагоди ми плануємо провести чергове засідання Стратегічної ради між Україною і Туреччиною під співголовуванням обох президентів. Наразі готується низка угод і документів до Стратегічної ради в наступному році. Обидві сторони розглядають зустріч у лютому 2022 року як можливість, нарешті, укласти довгоочікувану турецько-українську угоду про вільну торгівлю після багатьох років переговорів”, – написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в статті для Atlantic Council.

Читайте: США і Україна домовилися про нові інвестиційні проєкти в українському АПК

За його словами, після набуття чинності ця угода про вільну торгівлю значно зміцнить і без того міцні торговельні зв’язки між двома чорноморськими країнами і сприятиме встановленню нових ділових зв’язків.

“В умовах стабільного зростання двосторонньої торгівлі ми також плануємо найближчим часом провести спільну міжурядову торговельно-економічну комісію”, – говорить Кулеба.

Раніше Landlord розповідав, що Україна та Таджикистан обговорили розвиток транзитного потенціалу. 

Джерело: interfax.com.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також