Новини / Ринок землі     09 вересня 2021 16:00

У цих злочинів немає терміну давності – міністр агрополітики про розграбування землі

Українські чиновники 30 років говорили, що не можна продавати землю, бо вона є власністю народу, і під цим гаслом грабували його - Роман Лещенко

Всі схеми із розграбуванням  української землі розслідуються, і земля повинна повернутися українцям. Про це заявив міністр аграрної політики України Роман Лещенко.

За його словами, українські чиновники 30 років говорили, що не можна продавати землю, бо вона є власністю народу, і під цим гаслом грабували його.

“Ми навіть по карті бачимо, як і коли розбазарювали землі в залежності від того, який політичний клан був при владі. Коли керували донецькі – концентрували землі в Донецькій і Луганській областях, коли представники Дніпропетровської області – розподіляли землю в цьому регіоні”, – розповів він.

За словами Лещенка, у цих злочинів немає терміну давності і чиновники повинні нести відповідальність.

Читайте: В Україні уклали вже 11,5 тисяч земельних угод: які області лідирують

“Всі схеми розслідуються, і земля повинна повернутися. Але це непроста справа. Ми передали матеріали в правоохоронні органи. Ми розуміємо, що на правосуддя підуть роки. Але вже зараз ми викладемо дані у відкритий доступ, щоб люди могли бачити, де і кому належать землі “, – пообіцяв він.

Він підкреслив, що землі, які незаконно опинилися в приватних руках, повинні були відійти територіальним громадам.

Раніше Landlord розповідав, що міністр агрополітики назвав середню ціну за гектар. 

Джерело: “Гордон”

Читайте також