Новини / Садівництво     25 червня 2019 11:00

У Росії заявили про погіршення якості імпортованих грузинських вин

У Росспоживнагляді заявили, що в грузинського вина, яке поставляється в РФ, погіршилася якість. Федеральна служба стверджує, що у 2018 році в Росії було забраковано 203 тис. літрів вина, імпортованого з Грузії.

Про це повідомляє gordonua.com.

24 червня Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) оприлюднила заяву, в якій відзначено, що кількість виявленої алкогольної продукції грузинського виробництва з невідповідністю вимогам якості збільшилася з 2014 р. до 2018 р. у 2,9 разу.

Читайте: Перевірка харчових підприємств за новим законодавством: що змінилося ІНФОГРАФІКА

Росспоживнагляд проінформував, що в Росію не дозволили ввозити партії вина таких виробників, як АТ «Багратіоні-1882», ТОВ «Болеро енд компані», ТОВ «Кахетинське традиційне виноробство», ТОВ «Бадагоні», ТОВ «Дім грузинського вина», ТОВ «Корпорація грузинське вино», ТОВ «Компанія грузинських вин і алкогольних напоїв», ТОВ «Батоно».

Заява з’явилася на тлі антиросійських протестів, які тривають у Тбілісі з 20 червня.

Landlord раніше повідомляв про те, що виноградарі створили альянс для захисту своїх сортів від крадіжки.

Новини за темою:  Рекордне подорожчання: ціни на олію, хліб і сало в Україні досягли критичної позначки
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також