Новини / Технології     24 лютого 2023 13:17

У Нігерії створили холодильники на сонячних батареях


Нігерійська компанія Koolboks створила автономні холодильники та морозильні камери на сонячних батареях, які можуть підтримувати прохолодну температуру без електрики чи сонячного світла протягом чотирьох днів.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Холодильнику, достатньо 6 годин африканського сонця, щоб підтримувати прохолодну температуру 4 доби. Крім того, холодильники та морозильники оснащені двома світлодіодними лампами та USB-портами для зарядки смартфонів.

Читайте також: Як зберегти продукти, коли немає світла: поради

Холодильники та морозильники Koolboks мають акумулятори холоду та вбудовані літій-іонні акумулятори. Ці батареї мають високу щільність енергії, низькі витрати на обслуговування, продуктивність і довговічність, а також універсальність.

Читайте також: Перевірка зерна гаджетом: у Дубаї оцінили українську розробку у $100 тис.

Koolboks пропонує свої холодильники у лізинг, що знижує вартість пристроїв для приватних клієнтів, дрібних фермерів та магазинів.

Нагадаємо, технологія пакування від ізраїльського стартапу Sufresca може подовжити термін придатності овочів на кілька тижнів без холодильника.

Швейцарська технологія дозволяє зберігати яблука до кількох років. Вирішальну роль грають температура, вологість, світло і, за певних обставин, правильні “сусіди”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також