Новини / Садівництво     19 травня 2023 12:14

У НААН Дніпра вирощують рідкісні тропічні фрукти (відео)


У Дніпрі фахівці НААН вирощують банани, авокадо, інжир та монстеру. Останнє – це дійсно свого роду делікатес, на смак схожий на ананас. Все це можна побачити в музеї в Інституту зернових культур Національної академії аграрних наук України.

Про це повідомили в НААН.

“Вже збирали навіть врожаї бананів, на смак навіть кращі, ніж ті, що в магазині. Також були врожаї фініків, чекаємо тепер на авокадо”, — розповів директор Інститут Владислав Черчель.

Музей розташований на останньому поверсі, тому світла і тепла для рослин достатньо. Загалом у музеї багато експонатів, відтворені фрагменти інтер’єру кабінетів колишніх директорів, є раритетні знімки, різноманітна продукція.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Нагадаємо, майстер Олександр Рябцев у Дніпрі створює дивовижні різновиди джину, які здобувають високі нагороди на професійних дегустаційних конкурсах. Найбільш незвичні виготовляє з калини та навіть буряка. Серед асортименту смаків є абсолютно несподівані різновиди, яких не знайдеш ніде у світі, – джин з гумі, айви, калини, кизилу.

У Дніпрі підприємці відновили зруйнований ворожою армією бізнес. Рік тому поблизу дніпровського аеропорту місцеві бізнесмени створили вертикальну ферму, та після кількох ударів росіян по інфраструктурі летовища, будівлю зруйнувало. Підприємці не здалися: спочатку допомагали ЗСУ, виготовляючи бронежилети, згодом облаштували нову ферму в підвалі.

Співробітники комунального підприємства “Дніпровський електротранспорт” вже 7 років вирощують овочі та фрукти у теплиці, розташованій на території тролейбусного депо № 1.  Таким чином держпідприємство підтримує акцію “Дніпро квітучий”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також