Новини / Овочівництво     06 квітня 2023 14:14

Дніпровські тролейбусники вирощують цибулю, помідори та огірки (фото)


Співробітники комунального підприємства “Дніпровський електротранспорт” вже 7 років вирощують овочі та фрукти у теплиці, розташованій на території тролейбусного депо № 1.  Таким чином держпідприємство підтримує акцію “Дніпро квітучий”.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Дніпровської міської ради.

“Загалом всі ці овочі та фрукти ми саджаємо для наших співробітників і потім між ними розподіляємо. Усього в нас тут 200 штук розсади помідорів, стільки ж огірків, близько 100 – перцю, також садимо баклажани. Крім цього, ще восени ми висадили часник та цибулю. Вирощені овочі ми віддаємо у нашу їдальню, в якій нашим співробітникам готують різноманітні салати. Крім цього, в нас є фруктовий сад. Там росте черешня, груша, слива, абрикос. Також вирощуємо виноград. Усі фрукти також розподіляємо між співробітниками або ж варимо у їдальні компоти для них”, – зазначив начальник тролейбусного депо № 1 КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР Віктор Сухар.

Крім цього, 40 співробітників депо долучились до акції “ЧистийДніпро”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Наводимо лад у рухомому складі. Окрім рухомого складу, наводимо лад і в цеху, чистимо територію та верстаки. Також прибирання триває і на території депо”, – зазначив головний інженер тролейбусного депо № 1 КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР Олександр Ковба.

Нагадаємо, блогерка Юлія Спасібова випустила відеоролик, у якому розповіла,  як виростити соковиті і не гіркі огірки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також