Новини / Логістика     14 лютого 2023 12:10

У Львівській області запрацював новий КПП “Нижанковичі – Мальховіце”


На кордоні з Польщею відкрили пропускний пункт, де можуть проїхати порожні вантажівки. Він запрацював 13 лютого.

Про це повідомляє Держприкордонслужба в Telegram.

Перші вантажівки вже перетнула кордон у новому пункті пропуску “Нижанковичі – Мальховіце” у Львівській області.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Прикордонники попереджають, що у цьому КПП можуть проїхати порожні вантажівки максимальною вагою понад 7,5 тонн. У майбутньому новий пункт пропуску передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн.

“Сьогодні на кордоні з Польщею розпочато пропуск вантажівок з допустимою максимальною вагою понад 7,5 тонн, без вантажу”, – зазначають у ДПСУ.

Нагадаємо, новий міжнародний автомобільний пункт пропуску на кордоні з Румунією “Дяківці – Раковець” вже розпочав свою роботу цими вихідними у Чернівецькій області.

10 листопада 2022 року на українсько-румунському кордоні в межах ділянки Чернівецької області відкрили новий автомобільний пункт пропуску “Красноїльськ – Вікову де Сус”. Початок роботи цього ПП не лише полегшив перетин кордону для громадян України, але й дав можливість розвантажити пункт пропуску на кордоні з Румунією – “Порубне”.

Тим часом в УДП повідомили про запуск “Дунайського зернового шляху”. “Дунайський зерновий шлях” передбачає доставку аграрної продукції баржами з річкового порту на Дунаї одразу на морське судно великого тоннажу на рейді порту в Румунії. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також