Новини / Тваринництво     08 жовтня 2021 12:30

У Львівській області будують нові тваринницькі комплекси

ТзОВ "Радехів Біо Ферм" та ТзОВ "Барком" будують нові тваринницькі комплекси на Львівщині

ТзОВ “Радехів Біо Ферм” будує новий свинокомплекс повного циклу вирощування потужністю 50 тис. голів свиней, у тому числі 2,5 тис. — свиноматок.

Крім того, будує та реконструює тваринницькі приміщення на 24,4 тис. голів ТзОВ “Барком”.

При цьому сільгосппідприємства Львівської області демонструють позитивну динаміку у валовому виробництві м’яса всіх видів – загальне виробництво зросло на 24,3%.

За вісім місяців 2021 року вироблено 22,1 тис. тонн (+25,5% до аналогічного періоду минулого року), що становить 28% у валовому виробництві м’яса в області.

Читайте: В США заявили про успішне випробування вакцини від АЧС

На 1 вересня на Львівщині загалом утримується 464,1 тис. голів свиней – на 20% більше, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, сільгосппідприємства наростили поголів’я на 46,8%. Вони використовують генетику та технології провідних компаній Данії, Чехії, Франції, Канади та покращені породи вітчизняних господарств.

Розведенням, вирощуванням і відгодівлею свиней у області займаються 105 суб’єктів господарювання. Так, 22 юрособи утримують понад 1 тис. голів свиней. Фізособи-підприємці утримують 100-500 голів свиней.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що “Епіцентр-Агро” інвестував $52 млн у будівництво “Вінницького елеватора”.

Наталія Софієнко, Landlord 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також