Новини    22 січня 2023 15:43

У Китаї фермерів закликають скоротити поголів’я свиноматок

Китай є найбільшим у світі виробником свинини і роками бореться з нестабільністю цін і циклічним виробництвом свиней

Міністерство сільського господарства Китаю закликало фермерів вжити заходів для зменшення надмірного виробництва свинини та тиску на ціни, які, за словами чиновника, впали нижче собівартості розведення через слабке споживання, повідомляє Мінагрополітики в огляді іноземної преси.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Китай є найбільшим у світі виробником свинини і роками бореться з нестабільністю цін і циклічним виробництвом свиней, особливо після спалаху африканської чуми свиней у 2018 році.

Середні ціни на живу свиню впали протягом 11 тижнів поспіль до 16,3 юаня (2,40 долара) за кілограм у середині січня, що нижче, ніж племінна вартість у 16,7 юаня, заявив Цзен Яньде, головний агроном і директор департаменту планування розвитку міністерства сільського господарства Китаю.

Нагадаємо, станом на 3 листопада 2022 року свиногосподарства Німеччини утримували 21,3 млн голів, оновивши мінімум з 2020 року. Як повідомило Федеральне статистичне відомство (Destatis), порівняно з минулорічним значенням поголів’я впало на 10,2%, або на 2,43 млн голів. За два роки поголів’я впало на 18,2%, або на 4,74 млн голів.

Дані митної статистики ДФСУ свідчать, що у жовтні імпорт свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней склав 4,38 тис. т чи 9,7 млн дол. США. Це у півтора раза більше ніж місяцем раніше, відзначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

Асоціація “Свинарі України” впровадила проєкт із відновлення перерваних війною ланцюгів постачання на вітчизняному ринку свинини. Така підтримка для українських виробників та переробників здійснюється за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Асоціація “Свинарі України” назвала двадцятку ключових операторів ринку, що забезпечували близько 60% промислової пропозиції свинини та отримувала щонайменше 66% чисельності основних свиноматок в промисловому секторі станом на початок року.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...