Новини    01 лютого 2023 20:03

У Києві продовжать зведення пішохідного мосту-хвилі коштом меценатів – Кличко

Ширина пішохідного об'єкта буде 4 м, довжина - 164  м.

Очільник Києва Віталій Кличко заявив, що столиця продовжить будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський, яке здійснює з 2020 року коштом меценатських внесків, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Гроші з міського бюджету не залучаємо, – акцентував він.

Київ отримав кошти на продовження будівництва від Метрополії Великого Парижа. Це – цільові кошти, які іноземні партнери виділили на зведення саме цього об’єкта.

На початок 2023 року вже встановлено 3 опори мосту і розпочато встановлення четвертої, закуплено матеріали. За кошти, що надала Метрополія Великого Парижу, завершать встановлення 4-ої опори мосту, закуплять і встановлять допоміжні й частково прогонні конструкції, придбають металоконструкції.

За проєктом, міст спиратиметься на 4 опори, дві з яких розташовані у протоці. Ширина пішохідного об’єкта буде 4 м, довжина – 164  м. Міст буде комфортним для пересування маломобільних груп населення. Проходу маломірних суден до затоки Оболонь об‘єкт не заважатиме.

Раніше Віталій Кличко презентував проєкт мосту “Хвиля”. 164-метровий міст розпочнеться у районі гольф-центру. Автор проєкту – архітектор Андрій Миргородський. Він також спроектував пішохідний міст над Володимирським узвозом.

Нагадаємо, Євросоюз розпочав впровадження нової Спільної сільськогосподарської політики (САР) з 1 січня 2023 року. Після того як 13 грудня останнім було схвалено стратегічний план Нідерландів, схвалення всіх 28 стратегічних планів нової Спільної сільськогосподарської політики (CAP) було завершено.

З 1 січня 2023 року почали діяти зміни до Податкового кодексу, які передбачають введення нового збору – мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) щодо земельної ділянки. Відповідні зміни були ухвалені законом № 1914 від 30 листопада 2021 року.

У 2023 році в державному бюджеті не закладено коштів на підтримку аграрного сектору. Натомість держава пропонує аграріям гранти, кредити та компенсації.

Підприємства промисловості покращили оцінки економічних перспектив з огляду на релокацію частини підприємств до більш безпечних регіонів, поступове налагодження ланцюгів постачання та адаптацію до нових умов.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...