Новини    19 вересня 2022 15:29

У раді директорів “Кернел” знову кадрові перестановки: по одному звільненню та призначенню

“Кернел” — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії

У Раді директорів Kernel Holding SA схвалили вихід Пітернел Бугард з ради директорів компанії з 14 вересня 2022 року. Про це йдеться у повідомленні на Варшавській фондовій біржі.

Рада також схвалила кооптацію з цього ж дня Михайла Мішова новим невиконавчим директором компанії до ратифікації наступними загальними зборами акціонерів компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Правління хотіло б подякувати пані Пітернел Бугард за її особисту участь у функціонуванні ради директорів компанії, внески для покращення основ сталого розвитку та нагляд за менеджментом”, — зазначили у повідомленні. ‎

У квітні 2022 року рада директорів затвердила відставку Сергія Шибаєва з посади невиконавчого директора, а у травні, Наталі Бачич подала у відставку з посади незалежного невиконавчого директора.

Довідка. “Кернел” — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії.

Нагадаємо, Рада директорів Kernel Holding SA (“Кернел”) повідомила, що 12 березня 2022 року Сергій Шибаєв подав письмове повідомлення про вихід із ради директорів компанії. 

Компанія “Кернел” за підсумками першого півріччя 2022 фінансового року отримала $401 млн чистого прибутку, що на 21% вище за аналогічний показник минулого сезону.

Через війну кількість землі, придатної для весняної посівної, скоротилася на 39% до 4,7 млн гектар. Про це повідомляє пресслужба компанії Kernel.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...