Новини / Технології     12 лютого 2020 10:56

Цифрова ера в агро: що пропонували на тренінгу Cropio Camp

Компанія Cropio ознайомила з функціями системи дистанційного контролю сільськогосподарських угідь та окремими модулями системи з моніторингу ґрунту, мобільними додатками та інше. Система щороку вдосконалюється, враховуючи потреби аграріїв у розумних технологіях.

11 лютого в Києві відбувся тренінг Cropio Camp від компанії Cropio Camp. Подія стала щорічною і дає можливість агробізнесу опанувати нові можливості розумних цифрових технологій у сільському господарстві та поділитися досвідом.

Тренінг складається з кількох 60-хвилинних модулів. Тема кожного з них – окрема функція Cropio (або набір пов’язаних функцій), а також практичні приклади використання інструменту. Зокрема, розглянули модулі «Грунт», «Мобільні додатки», «Карти диференційованого внесення».

Для учасників був корисним практичний досвід використання функціоналу Cropio та отримані результати застосування системи. Адже деякі користувачі Cropio працюють лише з окремими функціями платформи, тим самим, не розкриваючи повністю величезний потенціал можливостей, наразі ж вони могли опанувати більше функцій системи, що стане поштовхом до підвищення ефективності агровиробництва.

Цифрові технології входять у різні сфери нашого життя, й агробізнес – не виняток, а яскравий приклад.

Читайте: Syngenta придбала провайдера аграрних сервісів – Cropio

Cropio – компанія, яка надає передові технології аграріям: послуги дистанційного контролю сільськогосподарських угідь, зокрема – оперативний супутниковий моніторинг стану посівних площ, автоматичне документування, прогнозування і планування сільськогосподарських операцій.

Як повідомляв раніше Landlord, компаня «Кернел» ділиться важливою інформацією з партнерами: у систему Cropio завантажено інформацію по стан полів компанії.

Читайте також