Новини / Інвестиції     02 вересня 2019 14:04

Syngenta придбала провайдера аграрних сервісів – Cropio

2 вересня оголошено про придбання компанією Syngenta всіх активів The Cropio Group – провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства, послугами якого користуються клієнти у 50 країнах. Cropio залишиться самостійною компанією, що повністю належатиме Syngenta.

Платформа Cropio – це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, що становить близько 10 млн га. Більшість сервісів The Cropio Group діють у Східній Європі.

 «Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с.-г. виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і рентабельність. Ми сподіваємося на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими цифровими активами компанії Syngenta», – відзначив директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta Ґрег Меєрс.

Платформа Cropio дозволяє сільгоспвиробникам контролювати свої посіви й операції для максимального підвищення ефективності прийняття рішень.

Читайте: Виробник сільгосптехніки HORSCH інвестує в Україну 4,5 млн євро

Завдяки цьому придбанню Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме у своєму арсеналі провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на 4 ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа з Cropio. У сукупності цифрові інструменти Syngenta будуть використовуватися на понад 40 млн га посівних площ у всьому світі, а до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти.

Фінансові умови угоди не розголошують.

Landlord раніше повідомляв про те, що Agromino купує агропромислову компанію Resilient за 13 млн євро.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також