Новини / Інвестиції     02 вересня 2019 14:04

Syngenta придбала провайдера аграрних сервісів – Cropio

2 вересня оголошено про придбання компанією Syngenta всіх активів The Cropio Group – провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства, послугами якого користуються клієнти у 50 країнах. Cropio залишиться самостійною компанією, що повністю належатиме Syngenta.

Платформа Cropio – це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, що становить близько 10 млн га. Більшість сервісів The Cropio Group діють у Східній Європі.

 «Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с.-г. виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і рентабельність. Ми сподіваємося на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими цифровими активами компанії Syngenta», – відзначив директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta Ґрег Меєрс.

Платформа Cropio дозволяє сільгоспвиробникам контролювати свої посіви й операції для максимального підвищення ефективності прийняття рішень.

Читайте: Виробник сільгосптехніки HORSCH інвестує в Україну 4,5 млн євро

Завдяки цьому придбанню Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме у своєму арсеналі провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на 4 ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа з Cropio. У сукупності цифрові інструменти Syngenta будуть використовуватися на понад 40 млн га посівних площ у всьому світі, а до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти.

Фінансові умови угоди не розголошують.

Landlord раніше повідомляв про те, що Agromino купує агропромислову компанію Resilient за 13 млн євро.

 

Читайте також