Новини / Рослинництво     02 червня 2020 16:15

Ціни на кукурудзу в Україні продовжують повільне зростання

Найвищі ціни на кукурудзу протягом останніх тижнів фіксуються у Чернігівській області - Мінекономіки

Ціни на кукурудзу в Україні зростають другий тиждень поспіль. Про це повідомив Директорат розвитку аграрного сектору Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, який оприлюднив оновлену інформацію про рівень середніх цін на основні види сільськогосподарської продукції та продукти її переробки станом на останній тиждень травня.

Згідно з даними міністерства, середня закупівельна ціна на кукурудзу в Україні становить 4606 грн/т. Це дещо вище рівня минулого тижня – нагадаємо, що два тижні тому ціна на культуру в Україні теж зростала.

Читайте: Поєднання власного шляху розвитку з відчуттям потреб клієнтів – компанія ЕРІДОН 

Отже, можна констатувати, що ціна на кукурудзу в країні плавно підвищується. Наразі, в Мінекономіки є інформація про збільшення показників на Волині, Сумщині, Кіровоградщині і у Харківській області. Натомість падіння ціни на кукурудзу зазнали у Дніпропетровської області.

При цьому вже кілька тижнів поспіль найбільшу ціну на кукурудзу в Україні мають аграрії Чернігівської області.  Найліпші справи, як і тиждень тому, у Чернігівській обл. Там середня закупівельна ціна на кукурудзу стабільна і вже кілька тижнів поспіль 5288 грн/тона.  В свою чергу, Рівненщина отримує стабільно найнижчу ціну у 3450 грн/т.

Нагадаємо, що раніше Landlord повідомляв про те, що у Держрезерві виявлено чергову нестачу зерна.

Читайте також