У ЕРІДОН новий логотип — переосмислення Бренду

ТОВ «ФІРМА ЕРІДОН» — одна з провідних українських компаній, яка займається не тільки дистрибуцією засобів захисту рослин, насіння польових культур, мінеральних добрив, спеціальних та мікродобрив, а й вирощує якісне насіння власного виробництва, забезпечує високий рівень сервісного обслуговування з консалтингу та технологічної підтримки своїх клієнтів у сфері сільського господарства.
Компанія ЕРІДОН на аграрному ринку має досвід понад чверть століття. Більш ніж 800 співробітників, понад 11 000 клієнтів, якісні та сертифіковані продукти, ексклюзивні сорти насіння, логістичне покриття всіх областей України та розвиток соціально відповідального бізнесу — це ті фактори, що роблять ЕРІДОН одним із найсильніших гравців агропромислового комплексу України.
За 27 років існування компанія створила команду визнаних фахівців галузі та суттєво змінила ринок з середини. ЕРІДОН сьогодні — це синонім комплексного підходу в агросекторі, це група компаній, яка вирішує для керівників бізнесу, фермерів та агрономів цілий спектр питань — від дистрибуції до фінансової підтримки.

У наступні 5 років ЕРІДОН чекають чергові зміни. Компанія прагне допомагати аграріям реалізовувати комплексні плани з індивідуальним підходом до потреб господарства залежно від кліматичних та ґрунтових умов регіону. Збільшується кількість регіональних представництв, хоча вже і зараз ЕРІДОН має найбільше логістичне покриття в Україні. Нові амбіції потребують внутрішніх змін і вдосконалених комунікацій з ринком.

Ми зберегли в логотипі графічний елемент у вигляді символізованого зображення рослини та краплини засобу захисту рослин, які уособлюють турботу про майбутній врожай, як головну мету нашої діяльності.

Оновлений логотип відображає готовність компанії змінюватися разом із світом, який змінюється навколо нас, змінюватися разом з нашими клієнтами, їх ідеями та новими потребами в комунікації з ними. Ми також демонструємо, що продовжуємо рухатися вперед шляхом постійного удосконалення та інновацій.

С. Кролевець
Засновник компанії ЕРІДОН

Чому назва саме ЕРІДОН?

Ідея логотипу та назва залишаються незмінними складовими. Назва пов’язана із сузір’ям Ерідан — де розташована найближча до Сонця зірка з такою самою назвою. Але під час реєстрації компанії трапилася щаслива неточність, завдяки якій компанія отримала власну унікальну зірку — ЕРІДОН.
У логотип закладено ідею рослини та краплі засобів захисту рослин, які дозволяють рослині розвиватися та бути здоровою, тим самим забезпечуючи якісні та великі врожаї.
Це об’єднання символізує співпрацю, яка гарантує успіх

ЕРІДОН шукає власний шлях розвитку бренду і не збирається копіювати інших. Розвиток компанії в умовах трансформації світового та українського ринків поєднується з відчуттям потреб клієнтів, які часто знаходять своє відображення в сучасних графічних брендах.

Тому, як у бізнесі, так і в логотипі — менше зайвих деталей. Простота. Легкість. Усвідомлення свого статусу. Стриманість. Лаконічність. Працьовитість та Актуальність.

Нова візуалізація ЕРІДОН несе в собі основні цінності компанії:

Взаємовигідне партнерство.

Ми існуємо лише завдяки нашим клієнтам

Ми створюємо гідні умови праці в Україні

Ми забезпечуємо якість у всьому, чим займаємося

Ми прагнемо досягати найкращих результатів, впроваджуючи інновації

Ми не зупиняємося на досягнутому та завжди прагнемо більшого

ЕРІДОН — це компанія,
яка допомагає рости вашому бізнесу