Новини    20 грудня 2021 14:02

Ціни на кукурудзу в Україні підтримуються попитом з боку Китаю

У п'ятницю європейські ринки консолідувалися після різкого зниження цін

Ціни на кукурудзу в Україні підтримуються попитом з боку Китаю, який здебільшого розрахований на постачання у березні-квітні. Про це повідомляє Latifundist.

Наголошується, що у п’ятницю європейські ринки консолідувалися після різкого зниження цін, що спостерігалося протягом тижня.

«Цей спад здебільшого пов’язаний із закриттям позицій наприкінці року. Пшениця з Франції конкурентоспроможна на міжнародній арені, про що свідчать закупівлі, зроблені минулого тижня Китаєм як для фуражної пшениці, так і для фуражного ячменю. Це компенсує відсутність алжирських закупівель на тлі напружених стосунків із Францією», — йдеться у повідомленні.

На міжнародному ринку США продали 132 тис. т соєвих бобів у Китай. Крім того, в Австралії Abares переглянув у бік підвищення оцінку виробництва пшениці на заході країни до 11,7 млн ​​т з 11,5 млн т, внаслідок чого загальне виробництво країни становитиме 34,4 млн т.

«Китай залишається ключовим елементом для еволюції майбутніх цін. За даними китайської митниці, імпорт кукурудзи у листопаді становив 790 тис. т, знизившись майже на -36% у порівнянні з минулим роком, а імпорт пшениці — 750 тис. т, знизившись на -7,2%. Тільки імпорт ячменю зріс на +37,3% у порівнянні з листопадом 2020 р.», — йдеться в повідомленні.

Раніше Landlord повідомляв, що в Японії доведеться “знищити” велику кількість молока. 

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...