Новини    18 квітня 2018 13:47

Ціни на огірки продовжують падіння


За два тижня ціна на огірки в Україні впала майже в двічі. А з початку поточного тижня цей показник продовжує знижуватись. Про це повідомляє сервіс «Інфо-Шувар». Згідно даних моніторингу, станом на 18 квітня 2018 року, середня ціна на вітчизняний огірок на торгових майданчиках найбільших гуртових ринків країни зафіксувалася в діапазоні 28-35 гривень за кілограм. Ще два тижні тому, його вартість сягала 61 грн/кг.

За інформацією, на оптовому ринку в Західній Україні сьогодні вітчизняний огірок пропонується по 32- 35 грн/кг, така ж ціна встановилася і на ринку «Столичний» у Києві. У Херсоні на ринку «Нежданний», станом на сьогодні, наявна пропозиція огірка за ціною 28-35 грн/кг.

«Причиною зниження цін є той факт, що дрібні виробники з Закарпаття і Півдня вже почали збирати врожай, відповідно, і пропозиція продукції на ринку помітно зростає. Варто зазначити, що в сусідній Польщі поточна ціна на огірок практично зрівнялася із цінами на українських ринках», – кажуть фахівці

За їх даними, в минулому році ціни на огірок обвалились в останній тиждень квітня. Тоді всього лише за кілька днів огірок подешевшав удвічі до 20/22 грн/кг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...