Новини / Логістика     02 листопада 2021 15:08

Ціна за використання вагонів УЗ зросте

Філія вантажних перевезень УЗ підвищить ціну у листопаді

Філія вантажних перевезень UZ-Cargo “Укрзалізниці” вирішила підвищити ціни, переглянувши розмір плати за використання більшості типів вагонів власного парку компанії на листопад 2021 року.

У жовтні до 1,8 тис. грн на добу (без ПДВ) буде збільшено добову плату за використання зерновозів «Укрзалізниці», до 1,6 тис. грн – напіввагонів, на аналогічну суму – хопер-дозаторів, думпкарів та спецвагонів для проїзду бригад супроводу з нумерацією на “1”, до 1,4 тис. грн – цементовозів, до 1,3 тис. грн – окатишевозів, до 728 грн – мінераловозів, до 685 грн – фітингових платформ. Добова вартість використання автомобілевозів у вересні була зменшена до 150 грн.

Читайте: Списання вантажних вагонів може мати негативні наслідки – Федерація роботодавців транспорту

Незмінною залишилася вартість використання цистерн (905 грн за добу), критих вагонів (589 грн), універсальних платформ (587 грн), платформ-лісовозів (410 грн), контрейлерних платформ (132 грн), вагонів-термосів (125 грн за добу).

Також повідомляється, що завдяки функціонуванню філії ЦТЛ АТ “Укрзалізниця” з’явилася можливість переформатувати роботу з клієнтом у рамках використання інформаційних технологій. Тепер вантажовласнику достатньо звернутися до центру для укладення договору, а решта операцій з організації перевізного процесу відбуваються дистанційно. Таким чином, здійснюється робота з клієнтом за принципом “єдиного вікна”.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що вантажоперевезення залізничним транспортом в Україні зросли на 2,9%. 

Джерело: Logist Today

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також