Новини / Логістика     04 січня 2019 08:11

4 локомотиви General Electric возитимуть зерно в Миколаївський порт

Укрзалізниця запускає 4 локомотиви General Electric, які доправлятимуть зерно в Миколаївський морський порт. Загалом у 2019 р. в Україні будуть задіяні 30 тепловозів ТЕ33АС, котрі мають великий міжремонтний термін експлуатації, економні за витратами палива і більш безпечні щодо шкідливих викидів.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

На марштуті Долинська – Миколаїв перевозитимуть вантажі (переважно зернові) 4 тепловози, виготовлених американською компанією General Electric. Один із них уже прибув у миколаївське локомотивне депо, на днях очікують решту.

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов відзначив, що у 2019 р. на південних та східних маршрутах у напрямку Мелітополя, Маріуполя та Миколаєва працюватимуть 30 локомотивів General Electric, для керування якими персонал пройшов спеціальне навчання. 15 тепловозів General Electric уже введено в експлуатацію, ще п’ять зараз доукомплектовують на Крюківському вагонобудівному заводі.

Читайте: Долар по 33 та зниження цін на зерно: 7 прогнозів для України на 2019 рік

Нова для України техніка обладнана системою інформування про роботу основних вузлів. Також на  переносний носій передаються дані про пересування локомотива. До переваг ТЕ33АС відносять збільшений утричі міжремонтний термін експлуатації, економію за витратами пального та меншу кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Landlord раніше повідомляв про те, що Укрзалізниця  почала експлуатувати локомотиви TE33A “Тризуб” серії Evolution виробництва General Electric Transportation, а також що Укрзалізниця майже вдвічі збільшила пропускну спроможність маріупольського напрямку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також