Новини / Ринок землі     04 вересня 2021 07:00

Територіальні громади отримають підтримку в управлінні землями 

800 територіальних громад отримають підтримку в управлінні землями – Мінагрополітики

Щонайменше 800 територіальних громад отримають підтримку в управлінні землями  у  рамках проєкту “Підтримка громад в управлінні землями”, який реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Проєкт допоможе громадам у всіх областях провадити сучасні інструменти управління землями в умовах нового земельного законодавства щодо просторового планування використання земель та дерегуляції у сфері земельних відносин. Бенефіціарами проєкту стануть в першу чергу територіальні громади, їх голови та землевпорядники.

Читайте: У Дніпропетровській області невідомі незаконно зайняли понад 74 га землі

До проєкту залучені найкращі фахівці у галузях просторового планування, земельного права, геодезії та землеустрою, які нададуть допомогу громадам у впровадженні сучасних інструментів управління землями в умовах нового земельного законодавства щодо просторового планування використання земель та дерегуляції у сфері земельних відносин.

Для територіальних громад заплановані навчання та консультації з кращими практиками управління земельними ресурсами.

“Ми допоможемо в організації комунікації громад з державними інституціями, підготуємо пропозиції щодо вирішення проблемних питань земельних відносин на національному рівні або рівні законодавства та багато іншого”, – заявив голова правління “Укргео” Роман Челноков.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав,  що після запуску ринку землі, щодня реєструється у середньому по 200 угод.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також