Про це повідомляє на своїй сторінці в Instagram ресурс National Geographic.
Цією публікацією ресурс привертає увагу до глобальних проблем людства, наголошуючи, що сільське господарство є великим гравцем довкілля.
Читайте: Лови момент: через нестійку погоду фермери США збирають кукурудзу вночі ВІДЕО
Як приклад National Geographic публікує фото, на якому фермер Адам Чаппелл перевіряє урожай бавовни на своєму полі в Арканзасі минулого місяця. Виробник активно впроваджує у своєму господарстві методи регенеративного землеробства: технологію обробітку ґрунту без оранки (no-till), мульчування. Це забезпечує збереження азоту в ґрунтовому шарі, зменшення ерозії ґрунту, сприяє побудові кореневої структури та продукції ґрунтового вуглецю.
Міжряддя на полі ретельно вкриті залишками рослин – фермер використовує мульчування:
«Якщо це зробити в глобальному масштабі, хороша сільськогосподарська практика може стати потужним інструментом боротьби зі змінами клімату», – зазначає ресурс.
National Geographic наголошує на необхідності розкриття потенціалу сільського господарства в запобіганні змінам клімату, відзначаючи, що це бачення ініціативи Terraton – глобального руху, метою якого є використання методів регенеративного землеробства.
За два дні пост отримав майже 250 тис. вподобань. У коментарях один із користувачів закликав:
«Поб’ємо рекорд найулюбленішої картинки яйця та поширимо свідоме ставлення до природи: саме час щось зробити для нашої землі».
Landlord раніше повідомляв про те, що завдяки технології no-till фермер із Київщини зміг на безнадійних полях повністю відновити родючість ґрунту. Основною перевагою цієї методики є економія пального та робочої сили.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!