Новини / Рослинництво     19 жовтня 2019 17:02

Лови момент: через нестійку погоду фермери США збирають кукурудзу вночі

Минулого тижня погода принесла неприємні сюрпризи американським фермерам, засипавши снігом кукурудзяні та соєві поля на півночі США. Тож коли погодні умови поліпшилися, виробники не можуть втрачати ні хвилини – кукурудзу збирають уночі, проте прогноз урожаю нижчий, ніж очікувалося.

Про це написала на своїй сторінці у Twitter світовий оглядач сільського господарства в Thomson Reuters Карен Браун.

Час урожаю для штату Іллінойс

«Іллінойс. Жнива 2019. Кукурудзу сьогодні збирають вночі, але результати не вражають. Очікувана врожайність до початку збиральної кампанії становила 3,25/5 (вище від середнього рівня), але виробник вважає, що це може закінчитися на показнику 3 або 2,75».


Читайте: Сила держдотацій або як фермеми Сербії розбудовують свій бізнес

І вже сьогодні, 19 жовтня, аналітик підбиває підсумки: цьогорічна збиральна кампанія кукурудзи має невдале закінчення для Іллінойсу:

«Збирання врожаю завершиться сьогодні, і це буде найгірша врожайність на цьому полі з 2012 року… Оцінка становила 3,25/5, але, швидше за все, закінчиться 1–1,5».

Низький показник урожайності обумовлений, за словами Карен Браун, сукупністю причин: занадто вологі умови під час посівної 2019, занадто високі температури після пересівання полів і наприкінці дозрівання тощо.

Час урожаю для штату Айова

Фермери штату Айова прогнозують, що виробництво буде нижчим, ніж очікувалося раніше. Ділянки на полях, які були занадто вологими на ранніх стадіях, не дають сьогодні достатньої урожайності.

«Останній показник врожайності становив 4/5, але 3,75 може бути більш імовірним», – пише Карен Браун.

За даними аналітиків USDA, виробництво кукурудзи у США у 2019–2020 маркетинговому році (МР), прогнозується на рівні 13,799 млрд бушелів*, що на 102 млн бушелів менше порівняно з прогнозами, зробленими в серпні, при нижчому прогнозі врожайності.

____
* Для кукурудзи 1 бушель = 25,40 кг.

Landlord раніше повідомляв про те, що штат Північна Дакота, провідний виробник сільськогосподарської продукції у США, опинився під снігом. Погодні умови зробили непрохідними дороги, що ведуть до полів кукурудзи та сої.

Читайте також