Новини    21 березня 2023 16:27

Таїланд випустив перші сертифіковані яйця з низьким вмістом вуглецю 

Рішення демонструє прагнення звести до нуля чисті викиди до 2050 року

Charoen Pokphand Foods випустила 23 категорії свіжих яєчних продуктів, які були сертифіковані “Зменшення глобального потепління” — це перші яйця, які отримали таку позначку в Таїланді. Про це інформує пресслужба Мінагро в огляді іноземних ЗМІ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Ці яєчні продукти, включно з яйцями, вирощеними на вільному вигулі, демонструють її прагнення звести до нуля чисті викиди до 2050 року та пропонують споживачам вибір екологічно чистих яєць з низьким вмістом вуглецю.

Минулого року виробництво яєць на підприємстві вже скоротило викиди парникових газів на 617 000 тонн CO2-еквівалента.

Нині CP Foods повідомляє, що понад 800 харчових продуктів компанії, включаючи свіжу свинину, курку, креветки та корми для тварин, сертифіковані за вуглецевим слідом, а 50 продуктів отримали позначку “Зменшення глобального потепління” від Thailand Greenhouse Gas Management.

Нагадаємо, у Китайській нафтохімічній корпорації (Sinopec), найбільшому нафтопереробному підприємстві країни, заявили про завершення будівництва першого в країні проєкту уловлювання, утилізації та зберігання вуглецю мегатонного масштабу.

В Ісландії вже почав працювати найбільший у світі завод, який відкачує вуглекислий газ безпосередньо з повітря та відкладає його під землю.

В Україні ціни на курячі яйця можуть знизитися на 10-15% вже в лютому-березні цього року. Ще більше здешевлення на яйця очікується після Великодня – 35-40%.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...