Новини / Тваринництво     08 травня 2019 17:04

Свинина перестає бути продуктом харчування українців

Українці за рік з’їдають свинини удвічі менше за фізіологічну потребу організму. Причина проста – надто висока ціна на продукт.

Про те, що в Україні люди споживають недостатню кількість свинини пише «Сегодня» з посиланням на прес-службу «Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ).

Так, в УКАБ зазначають, що середньостатистичний українець споживає 15 кг свинини на рік при мінімальній фізіологічній нормі споживання на рік 30 кг на людину.

У кранах ЄС впевнено випереджають українців за рівнем споживання свинини: там їдять у рік по 45 кг на людину, у Китаї – 40 кг, у Росії – 30 кг.

Українці відмовляються від свинини через високу ціну на цей продукт, вважають експерти УКАБ. У свою чергу, дорожнеча свинини в Україні зумовлена фактичною собівартістю живих свиней – 37-41 грн за кг.

Читайте: Чому свинина в Україні коштує дорожче, ніж у Європі

Для порівняння: у сусідній Польщі ціна на свинину починається від 63 грн за кг, це удвічі нижче, ніж стартова ціна в Україні. При цьому мінімальна зарплата в Польщі 500 євро (15 тис. грн) на місяць , а середня у країні – 1100 євро (33 тис. грн) на місяць.

Як нещодавно писав Landlord, сезон шашликів штовхає вгору ціни на м’ясо. Тож очікувати здешевлення свинини найближчим часом не варто.

Читайте також

Матеріали по темі

Тваринництво        20 жовтня 2021 08:19

В Україні суттєво зменшилось виробництво яєць

Тваринництво        19 жовтня 2021 12:58

Україна може продавати племінну ВРХ до Лівії