Новини / Тваринництво     08 травня 2019 17:04

Свинина перестає бути продуктом харчування українців

Українці за рік з’їдають свинини удвічі менше за фізіологічну потребу організму. Причина проста – надто висока ціна на продукт.

Про те, що в Україні люди споживають недостатню кількість свинини пише «Сегодня» з посиланням на прес-службу «Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ).

Так, в УКАБ зазначають, що середньостатистичний українець споживає 15 кг свинини на рік при мінімальній фізіологічній нормі споживання на рік 30 кг на людину.

У кранах ЄС впевнено випереджають українців за рівнем споживання свинини: там їдять у рік по 45 кг на людину, у Китаї – 40 кг, у Росії – 30 кг.

Українці відмовляються від свинини через високу ціну на цей продукт, вважають експерти УКАБ. У свою чергу, дорожнеча свинини в Україні зумовлена фактичною собівартістю живих свиней – 37-41 грн за кг.

Читайте: Чому свинина в Україні коштує дорожче, ніж у Європі

Для порівняння: у сусідній Польщі ціна на свинину починається від 63 грн за кг, це удвічі нижче, ніж стартова ціна в Україні. При цьому мінімальна зарплата в Польщі 500 євро (15 тис. грн) на місяць , а середня у країні – 1100 євро (33 тис. грн) на місяць.

Як нещодавно писав Landlord, сезон шашликів штовхає вгору ціни на м’ясо. Тож очікувати здешевлення свинини найближчим часом не варто.

Читайте також