Новини / Тваринництво     05 лютого 2019 15:24

Світові обсяги виробництва кормів перевалили за 1 млрд тонн

За останні 5 років світові обсяги виробництва кормів регулярно зростали на 2,7%. Торік об’єми виготовлення цієї продукції вперше перетнули позначку в 1 млрд тонн. Експерти прогнозують: ринок ростиме далі, адже збільшується кількість населення, яке, в свою чергу, споживає тваринну їжу.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Один з провідних виробників кормів у США – американська компанія Alltech опублікувала масштабний звіт світового ринку виробництва кормів. У документі охопили виробництво кормів у 144 країнах та проаналізували дані 30 тис. компаній. Так, у звіті йдеться, що за останні 5 років ринок стабільно зростав. При цьому ріст відбувався на всіх континентах і країнах.

Державою-передовиком з виробництва кормів став Китай. За ним на другому місці – США, на третьому – Бразилія. Далі йдуть Росія, Індія, Мексика, Іспанія та Туреччина. На ці 8 країн припадає 55% всього виробництва кормів та 59% світових заводів з виробництва цієї продукції.

ЧитайтеКорми для несучок від Укрлендфармінг отримали міжнародний сертифікат найвищої якості

Китай торік виробив 188 млн тонн кормів. Це – на 10 млн тонн більше, ніж Сполучені Штати. Спільно з іншими азійськими країнами, Японією та Індією, Китай продукує 36% всього світового виробництва.

За 2018-й компанії в США наростили виробництво кормів на 2%. Цьому сприяють такі фактори як значні земельні площі та відносно дешеві ресурси – зокрема, води. Тому за прогнозами експертів, ціни на американські корми й надалі лишаться одними з найдешевших у світі.

В Європі ріст становив 4%. У Південній Америці виробництво було стабільним. ¾ усіх кормів континенту традиційно вироблялися в Бразилії, Мексиці та Аргентині.

Як раніше повідомляв Landlord, агрокомпанія «Весна 21», що входить до складу холдингу «Укрлендфармінг», інвестує в нову лінію з виробництва комбікормів 2 млн. грн. Останні підуть для курей-несучок аграрного підприємства «Авангард», яке теж належить «Укрлендфармінгу». У такий спосіб компанія планує підвищити якість яєць.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також