Новини / Тваринництво     28 січня 2019 16:06

Корми для несучок від Укрлендфармінг отримали міжнародний сертифікат найвищої якості

Комбікормовий завод ТОВ СП "Весна 21" отримав сертифікат НАССР, який гарантує виробництво безпечних кормів для курей-несучок. Підприємство поставляє корми високої якості на основні птахофабрики агрохолдингу "Авангард", що входить до Групи компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка.

“Ми виробляємо понад 200 тис. тонн кормів для курей у рік, і всі вони поставляються на птахофабрики “Авангарду “, де виробляється найбільша кількість курячих яєць не тільки в Україні, але і в Євразії, – розповідає директор ТОВ СП “Весна 21” Максим Величко – Коли ми подавали заявку на сертифікацію по НАССР, ми прагнули отримати свідоцтво, що наші корми безпечні. Якість кормів безпосередньо впливає на якість самих яєць і яєчних продуктів. Тепер наші споживачі в Україні та за кордоном можуть бути впевнені – ми дотримуємося високих міжнародних норм”.

НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point) – це міжнародна система аналізу ризиків, небезпечних факторів і контролю критичних точок на виробництві, що особливо важливо при виробництві харчових продуктів. У рамках Групи компаній “Укрлендфармінг” фахівцями, які проводили дослідження за системою НАССР, була проаналізована вся ланцюжок виробництва курячих яєць від виробництва кормів до їх поставки на птахофабрики і згодовування птиці. Згідно з результатами досліджень, комбікормовий завод ТОВ СП “Весна 21”, який знаходиться в с. Гуменці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, виробляє якісні та безпечні корми.

“Щоб експортувати яйця, необхідно відповідати багатьом міжнародним стандартам, досить високим. Це стосується і санітарних умов роботи персоналу та умов утримання птиці, і кормів, якими ми годуємо несучок – зазначає керівник PR-відділу агрохолдингу “Авангард” Маріанна Коніна, – Звичайно, корми – дуже важлива ланка, і отримання сертифіката НАССР є “зеленим світлом” для збільшення експорту яєць у Європейський Союз, де така вимога є ключовим для постачальників яєць”.

Нагадаємо, що недавно Укрлендфармінг інвестував 2 млн грн в обладнання нової лінії з виробництва соєвого масла і макухи на комбікормовому заводі ТОВ СП “Весна 21”.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також