релокація    26 червня 2022 18:54

Стартував проєкт безоплатної логістичної допомоги з релокації бізнесу

Бізнес має змогу отримати пільгові умови перевезення за відповідності певним критеріям.

В Ужгороді Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес оголосив про старт спільного проєкту з “Новою поштою” щодо логістичної допомоги бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації. Так, одна юридична особа зможе отримати до 10 тис. грн на свої потреби в логістиці. Про це повідомляє пресслужба Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

Бізнес має змогу отримати пільгові умови перевезення за відповідності певним критеріям. Зокрема, необхідно бути зареєстрованим на територіях, де тривають або тривали активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Одеська області.

Повний перелік необхідних критеріїв за посиланням.

Читайте такожВ Уряді затвердили план із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану

Заявки опрацьовуватимуть представники центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді, які проводитимуть додаткові інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Пріоритет при оцінці заявок надаватиметься малому та середньому бізнесу, який займається виробництвом життєво необхідних товарів і послуг або надає допомогу Збройних Сил України та громадянам України.

Отримати логістичну допомогу за посиланням.

Нагадаємо, через продовження військових дій, в Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни.

До Чернівців переїхало підприємство “Пульс автоматика”, котре виготовляє електроніку для бджільництва. Підприємство знаходилося за 16 км від Харкова — у місті Дергачі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...