Новини / Елеватори     24 вересня 2021 10:00

Стартував монтаж силосів BBK KMZ Industries в Естонії

В Естонії розпочато монтаж силосів BBK виробництва KMZ Industries — три ємності об’ємом 752 м³ на 602 тонни кожна служитимуть місцевій агрокомпанії, Джерело: Agravery.com

В Естонії розпочато монтаж силосів BBK виробництва KMZ Industries.

Три ємності об’ємом 752 м куб. на 602 тонни кожний служитимуть місцевій агрокомпанії, яка займається вирощуванням нішевих культур та їхньою переробкою.

Загальна ємність зберігання від KMZ Industries становитиме 1806 тонн: естонські аграрії планують використовувати ці потужності для зберігання ріпаку.

Читайте: KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об’єднання

“KMZ Industries вже має досвід співпраці з аграріями Прибалтики, і навіть цей експортний рік ми відкрили контрактом із Латвією, – говорить Сергій Блінов, керівник експортного напрямку KMZ Industries. – А от в Естонії це наша перша інсталяція. А отже, в експортному портфелі KMZ Industries – плюс ще одна країна і ще один задоволений клієнт.
Маємо гарну репутацію на зарубіжному ринку, підтверджену сертифікатами ЄС якість обладнання і зацікавленість іноземних замовників у співпраці з нами. Рухаємося далі й активно просуваємо продукцію вітчизняного машбуду на зовнішні ринки!”

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Довідка. KMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

Джерело: KMZ Industries

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також