Новини    30 квітня 2021 10:04

KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об’єднання

Угода передбачає перехід усіх активів елеваторного напряму Variant Agro Build до KMZ Industries. Об’єднана компанія функціонуватиме від імені ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод»

KMZ Industries та Variant Agro Build підписали угоду про злиття елеваторного напряму ТОВ «Варіант Агро Буд» із ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод». Договір передбачає завершення процесу злиття до кінця 2021 року, вартість угоди поки не розголошується.

Згідно з умовами, які були оприлюднені, передбачається перехід усіх активів елеваторного напряму Variant Agro Build до KMZ Industries. Об’єднана компанія функціонуватиме від імені ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод», 80% акцій якої належатимуть інвестиційній компанії Dragon Capital (до злиття володіла 100% акцій) та 20% — сім’ї Шуфані (до злиття контролювали 100% Variant Agro Build).

«У результаті злиття флагманів ринку об’єднана компанія стане найбільшим українським виробником за обсягом і можливостями випуску продукції, технологічною експертизою та продуктовою лінійкою. Ми очікуємо, що ця угода дозволить реалізувати повною мірою позитивний синергетичний ефект, де 1+1 більше ніж 2. Переваги від цього рішення зможуть відчути та оцінити клієнти, постачальники та партнери компаній», — зазначив Андрій Носок, керуючий директор напряму прямих інвестицій Dragon Capital.

Читайте: Євген Заіграєв: Ми кредитуємо господарства із площею до 20 га

Виробничі потужності об’єднаної компанії дозволятимуть виготовляти обладнання для 2 млн т одночасного зберігання зернових та олійних на рік, а сукупний обсяг реалізації двох бізнесів цього року може сягнути 1 млрд гривень.

«Український елеваторний ринок отримав потужний поштовх для подальшого розвитку, а аграрії матимуть більше сучасного та високоякісного вітчизняного обладнання. У результаті об’єднання виробничого досвіду та експертизи обох компаній наші клієнти зможуть отримати найбільш передові рішення з одних рук та з найкращим клієнтським сервісом. Ми бачимо величезні можливості в об’єднанні зусиль із KMZ Industries та з великим оптимізмом дивимося на розвиток спільного бізнесу», — наголосив Данііл Шуфані, співвласник Variant Agro Build.

KMZ Industries (ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод») є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

Variant Agro Build (ТОВ «Варіант Агро Буд») входить до української виробничої групи з одинадцяти підприємств. Елеваторний напрям компанії посідає одну з лідируючих ринкових позицій в Україні.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у 2020 році KMZ розраховує на збільшення продажів більше ніж на 60%

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...