Новини    26 квітня 2018 11:08

Стало відомо, як підприємцям рибної галузі отримати державну підтримку


У 2018 році підприємці рибної галузі зможуть одержати часткову компенсацію за отриманими кредитами. Про це повідомляють у прес-службі Державного агентства рибного господарства України. Згідно повідомленню, підприємці у сфері аквакультури мають можливість отримати часткову компенсацію відсоткової ставки за банківськими кредитами відповідно до п.4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

«Компенсація відсотків надається суб’єктам господарювання, які залучили в національній валюті у банках короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру», – йдеться у повідомленні.

Для отримання компенсації відсотків суб’єкт господарювання подає банку, з яким укладено кредитний договір, заявку та підтверджувальні документи, а саме:

  • копії документів про оплату товарів, робіт, послуг для підтвердження використання кредитних коштів на цілі, визначені в абзаці першому цього пункту;
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;
  • згоду щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані за формою, визначеною банком.

В Держрибагентстві зауважили, що потрібно подавати оригінали та належним чином завірені копії документів.

«Компенсація відсотків здійснюється щомісяця, виходячи із суми фактично сплачених суб’єктами господарювання банку відсотків, за відповідний період згідно з кредитним договором», – заявили в агентстві.

Перелік банків, в які можна звертатись для участі в даній програмі та для отримання консультацій – доступний за посиланням.

З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики за тут.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...